NOVINKY

Na státní svátek zavřeno !!!

zamek

Vážení návštěvníci, v pátek 17.11. je státní svátek a naše provozovna bude uzavřena. Děkujeme za pochopení.

 

K novým vínům nové sýry

syr

Od 11. listopadu jsme rozšířili sortiment o lahodné sýry k vínu ve vakuovém profesionálním balení od 100 gr. V nabídce najdete originální holandské sýry Beemster, Gouda, Maasdam a další, ale i kozí sýr s bylinkami, s koriandrem, ovčí Belegen, Vlaskaas, aj.. Za každým sýrem se skrývá louka s jinak zelenou trávou pod jiným nebem.

 

Nový e shop pro Vaše objednávky !

e-shop

Od ledna jsme pro Vás spustili nový e-shop na sortiment cukrárny i vinotéky. Nyní si můžete z pohodlí svého domova nebo i kanceláře objednat dort, zákusky, lahvové i sudové víno a dokonce i zmrzlinu a to včetně dopravy. Máte narozeniny nebo svátek a chcete pro své kolegy malé pohoštění? Objednejte si chlebíčky a zákusky a my Vám je přivezeme přímo do kanceláře. Konkrétní podmínky včetně dopravy zdarma najdete na našem e-shopu nebo Vám rádi odpovíme na tel.777998540. Za první objednávku od nás dostanete malý dárek.

 

Sýry Rokiskio i v dárkovém balení

Rokiskio

Nově jsme rozšířili sortiment o výrobky Litevské sýrárny Rokiskio. Výborné sýry pro chvíle pohody se skleničkou vína. Sýry typu parmezán, tilsiter a nebo úžasný Monte Campo typu pecorino můžete zakoupit i v dárkovém balení. Na skladě vakuově balení od 30dkg až po 5 kg.

 

Chuť Moravy - nové delikatesy U Kulaté

chutmoravy

Nově jsme zařadili pro Vaše mlsné jazýčky delikatesy prestižní a oceňované značky Chuť Moravy. Už jste ochutnali Svatojánské vlašské ořechy naložené v sirupu? Víte jak chutná Chmelíček, vinné či smrkové želé? Vše a spoustu dalších delikates máme pro Vás připraveno v naší cukrárně a vinotéce. Z naší vlastní výroby můžete ochutnat například pesto z medvědího česneku s parmazánem a vlašskými ořechy a nebo někoho potěšit lahvičkou pampeliškového sirupu. Přijďte ochutnat...

 

Dárkový poukaz

darkovy-poukaz

Nevíte co dát svým blízkým k narozeninám? Kupte jim dárkový poukaz do naší cukrárny a vinotéky v hodnotě 200, 500 nebo 1000 Kč. Poukaz je přenosný a lze jej využít jednorázově k nákupu zboží nebo postupně k několika návštěvám. Dárkový poukaz je v prodeji v cukrárně.

 

Slané i sladké delikatesy Käsemacher

Kasemacher

Další tip na skvělý dárek ... vynikající delikatesy rakouské firmy Käsemacher. Speciality té nejvyšší kvality jako papričky plněné sýrem, nakládáné řecké olivy plněné sýrem, žampiony plněné sýrem ale i švestky, fíky, datle a meruňky plněné čerstvým sýrem najdete i naší prodejně. Dárkové skleničky od 250 gr až po sklenice pro opravdové gurmány velikosti 1500 gr. jsou spolu s lahví vína užasným a zároveň chutným dárkem pro všechny labužníky.

 

Dárkové balíčky dle Vašeho přání

darky

Objednejte si jakoukoli skladbu dárkového zboží pro sváteční příležitosti. Udělejte radost svým blízkým nebo přátelům. Vámi vybrané originální dárečky Vám rádi připravíme do dárkových krabiček nebo balíčků. Nově máme v prodeji velmi atrktivní likéry a zajímavé oleje a octy. Pro gurmány jsme rozšířili sortiment o polotvrdé a tvrdé sýry, značkové trvanlivé uzeniny a různé delikatesy.

 

Nejlepší dárek je víno!

vino jako darek

Chcete poděkovat svým zaměstnancům, obchodním partnerům a zákazníkům nebo věnovat pozornost svým přátelům? Pro každou příležitost a pro každého se hodí dobré víno. Za stejné ceny jako u vinaře ve sklepě Vám připravíme dárkové sady, balíčky i samostatné lahve dle Vašeho výběru a vkusu s logem Vaší firmy nebo jen s osobní vizitkou. Udělejte radost a ještě si uplatněte dárek jako daňový náklad.