Cukrárna

CUKRÁRNA U KULATÉ

Cukrárna U KULATÉ je umístěna uprostřed obce Želešice, nedaleko nákupního centra Olympia. Slouží ke klidnému posezení u šálku kávy a nějaké sladké maličkosti v příjemně upraveném interiéru. Pro děti je připraven v zimních měsících vnitřní dětský koutek s houpačkami, kobercem a s možností zapůjčení různých hraček a stolních her. V létě můžete využít venkovní dětský koutek s prolézačkami, houpačkou, lezeckou stěnou a pískovištěm s hračkami pro ukrácení dlouhé chvíle. Maminky tak v klidu mohou vypít kávu a sníst nějakou z našich sladkostí nebo si dát některou z našich vinných nebo kávových specialit. Venkovní zahrádka je odkloněna od hlavní silnice, takže tu najdete klid a děti budete mít neustále na očích.

Cukrárna U Kulaté interiér

Co se sortimentu týče, nabízíme kromě standardních klasických zákusků dodávané domácími výrobci z jižní Moravy také zákusky tvarohové, jogurtové, ovocné i čokoládové vlastní výroby.

Cukrárna U Kulaté interiér

Mimo sladkostí u nás můžete ochutnat vyhlášenou zmrzlinu mnoha chutí.

Samozřejmostí je i vynikající káva z italské rodinné pražírny, pravá belgická horká čokoláda a další osvěžující nápoje z těch nejlepších surovin.

Svým zákazníkům nabízíme výběr služeb - objednávky dortů (vyberte si z katalogu) i zákusků pro svatby a jiné slavnostní příležitosti, uspořádání rodinných oslav, firemních i dětských oslav.

CUKRÁRNA