OSLAVY, VEČÍRKY, SPOLEČENSKÉ AKCE

AKCE U KULATÉ

Připravíme pro Vás rodinnou, přátelskou nebo firemní akci dle Vašeho přání. Zorganizujeme degustaci nebo jen přátelské posezení nebo jakoukoliv oslavu u Vás ve firmě, případně zařídíme návštěvu některého z vybraných sklepů na jižní Moravě.

Cukrárna U Kulaté akce

K těmto akcím zajistíme jednoduché občerstvení, ale i gastronomický zážitek dle Vašeho výběru. V případě delších akcí nebo vzdálenějších lokalit zajistíme dopravu a ubytování. Dále můžeme pro Vás dle dohody zajistit odvoz osob ve večerních hodinách na MHD, zajistit taxi, popřípadě drink&drive nebo zařídit ubytování v některém z blízkých penzionů či hotelů.

Prostory U Kulaté

Veškeré prostory u nás jsou nekuřácké.

Cukrárna U Kulaté vinotéka prostory

Cukrárna a kavárna

Hlavní místnost má kapacitu 20 osob. Stylové zařízení s posezením v pohodlných křesílcích. Ke kávě zde můžete poslouchat reprodukovanou hudbu nebo si přečíst něco z našich knih, časopisů a denního tisku. Pro nejmenší zde máme k dispozici stolní hry, leporela, omalovánky a hračky. Cukrárna s vinotékou jsou klimatizované.

Sál

Sál je využíván pro různé soukromé, rodinné nebo firemní či kulturní akce. Kapacita sálu je cca 70 osob. V tomto prostoru jsou často organizovány různé výstavy fotografií a obrazů, ale pořádá se zde i místní vinařská výstava, každoroční košt pálenek a pomazánek, výstava ovoce, dětský karneval a několik tanečních zábav. V zimních měsících je část sálu určena dětem jako vnitřní dětský koutek.

Vinný sklípek

Vinný sklípek je určen hlavně milovníkům vína. Příjemnou atmosféru staréha sklepa si můžete vychutnat se svými přáteli nebo kolegy. Zde se pořádají také pravidelné řízené degustace, ochutnávky vína. Sklípek má kapacitu 24 osob. Vytápění je zajištěno krbem což navozuje domácí klidnou atmosféru.

Venkovní zahrádka

Zahrádka je v létě a na podzim nejfrekventovanější částí naší cukrárny a vinotéky s kapacitou okolo 30 míst. Zahrádka je zařízena hlavně pro cyklisty a rodiny s dětmi. Cyklisté si zde mohou opláchnout kolo nebo uskutečnit drobnou opravu. Děti mohou využít pískoviště, houpačky, skluzavku a dětský domeček. Vecí návštěvníci si mohou na naší zahrádce zahrát pétanque.

Oslavy v prostorách U Kulaté

Dále pro Vás můžeme náš interiér připravit pro pořádání večírků, školení, soukromých i firemních akcí, uspořádáme dětské oslavy, pronajmeme prostory pro výstavy, kulturní a společenské akce.

Degustace

Degustace v prostorách U Kulaté

V průběhu roku se koná v našem degustačním vinném sklípku celá řada ochutnávek a řízených degustací. Z důvodu stále vzrůstajícího zájmu o setkání s těmi kdo vína vyrábí se snažíme zajišťovat pro Vás degustace vždy pod vedením zkušených enologů a sklepmistrů. Sami tak můžete v příjemné atmosféře poznat vinaře a přímo posoudit jejich práci. V případě zájmu lze připravit i srovnávací degustaci jedné odrůdy z různých vinařských oblastí.

Pro uzavřenou skupinu přátel, rodiny či Vaše kolegy nebo obchodní partnery rádi připravíme degustaci vín spojenou s občerstvením či rautem podle Vašich představ.

Můžeme pro Vás také zajistit návštěvu konkrétního sklepa nebo prohlídku vinařství, s výkladem o výrobě vína a to včetně zajištění dopravy nebo ubytování.

Firemní večírek

Firemní večírek v prostorách U Kulaté

Plánujete párty, oslavu, firemní nebo vánoční večírek? Zpracujeme Vám nezávaznou nabídku na akci podle Vašeho přání. Součástí může být i doprovodný program, zajištění hudby formou diskžokeje nebo nasmlouvání živé kapely, catering a další.

Pro Vaše školení, seminář, prezentaci nebo obchodní jednání lze využít kvalitní ozvučení a videoprojekci. V celém areálu můžete zdarma využívat wi-fi připojení na internet.

Dětské oslavy

Chcete uspořádat Vašim dětem a jejich kamarádům oslavu narozenin a nemáte doma prostor ? Sál můžeme připravit pro děti v každém věku včetně zajištění narozeninového dortu, cukrovinek, zmrzlinových pohárů a dalšího dětského občerstvení. V sále najdou Vaše děti dostatek bezpečného prostoru pro hraní různých her a soutěží.

Dětské oslavy a akce v prostorách U Kulaté

Pro větší skupiny dětí, nebo mateřské školy můžeme zajistit loutkové divadlo, pohádku pro děti, kouzelníka a jiné atrakce. Zkušenosti máme i s organizací různých dětských karnevalů.

Všechny uvedené aktivity je nutné objednávat s větším časovým předstihem.