CUKRÁRNA A VINOTÉKA U KULATÉ

O Cukrárně

Cukrárnu a vinotéku U Kulaté jsme pro Vás otevřeli 15.dubna 2009 a to jako pokus udělat v nevyužitých a zanedbaných prostorách něco pěkného, příjemného a kde se dá v klidu posedět po celodenním shonu v našich zaměstnáních.

Cukrárna U Kulaté interiér

Protože máme malé děti - tak cukrárnu s dětským koutkem a protože máme rádi dobré víno, sklepy, vinařské akce a lidi okolo vína, tak jsme část naší provozovny věnovali i vinotéce.

Cukrárna U Kulaté zahrádka

V obou oblastech chceme jít především cestou kvality výrobků a zboží a ne prodaným množstvím. Z tohoto důvodu jsme zvolili méně známé cukrářské firmy a i v oboru vína byste náš sortiment neměli nalézt v regálech hypermarketů. K tomu bychom chtěli přidat osobní přístup ke každému zákazníkovi a to v každém věku.

Cukrárna U Kulaté sklípek

Váš vzrůstající zájem o naše služby je dokladem toho, že jsme se dali správným směrem, ale přesto budeme rádi za jakékoliv připomínky a náměty na zlepšení.Historie U Kulate

Proč U Kulaté? Když se naší rodinné firmě podařilo pronajmout si objekt vinařského spolku v Želešicích, řešili jsme, jak tuto provozovnu pojmenovat . Chtěli jsme, aby byla zachována historická podoba objektu a hlavně jsme se snažili obnovit téměř zapomenutou úroveň a atmosféru vyhlášeného hostince( zájezdního) s velkou letní zahrádkou.


Paní Kulatá

Paní Prečová, později již Kubáčková byla dáma spíše korpulentní a dle vzpomínek byla velmi oblíbená. Paní Kulatá, jak se jí říkalo (a ona se za to nezlobila), byla pravá lidová hospodská, která uměla být v jednání s veselejšími zákazníky i „ velmi konkrétní“ a pro ostřejší slovo nešla daleko. Uměla si sjednat pořádek i svou veselostí a poctivostí. Atmosféra ve zdejší hospodě byla vždy výborná.Proč Cukrárna a vinotéka U Kulaté

Proto zůstalo zachováno jméno U Kulaté a uděláme vše proto, aby se naši malí i velcí zákazníci těšili na každou návštěvu.