NOVINKY

Zásilkovna u Kulaté

zasilkovna

V cukrárně a vinotéce u Kulaté, byla v pátek 13.11.2020 zřízena Zásilkovna pro příjem a výdej zásilek. Příjem a výdej zásilek bude od úterý do neděle od 11:00 do 18.00 hodin. V současné době u okénka po zazvonění na kouzelné tlačítko.

 

Vánoční cukrový 2020

vanocni cukrovy2020

Vánoční cukroví - zahajujeme příjem objednávek na vánoční cukroví. Cca 12 druhů Např.: vanilkový rohlíček linecké pusinka hrudka vosí úl štola ořech kakaová pracna Nutno objednat, omezený počet. 1 kg / 590,- Kč

 

Svatomartinské víno 2020

svatomartinské

Zítra je středa 11.11.2020, za normálních okolností bychom zítra v 11:11 hod. začali naší oblíbenou degustaci svatomartinských vín, bohužel to mu tak není, budeme mít otevřené jen okénko od 11 - 18 hod., v nabídce budeme mít lahve mladých a svatomartinských vín v omezeném počtu. Těšíme se na vás.????????

 

Nový e shop pro Vaše objednávky !

e-shop

Od ledna jsme pro Vás spustili nový e-shop na sortiment cukrárny i vinotéky. Nyní si můžete z pohodlí svého domova nebo i kanceláře objednat dort, zákusky, lahvové i sudové víno a dokonce i zmrzlinu a to včetně dopravy. Máte narozeniny nebo svátek a chcete pro své kolegy malé pohoštění? Objednejte si chlebíčky a zákusky a my Vám je přivezeme přímo do kanceláře. Konkrétní podmínky včetně dopravy zdarma najdete na našem e-shopu nebo Vám rádi odpovíme na tel.777998540. Za první objednávku od nás dostanete malý dárek.

 

Dárkový poukaz

darkovy-poukaz

Nevíte co dát svým blízkým k narozeninám? Kupte jim dárkový poukaz do naší cukrárny a vinotéky v hodnotě 200, 500 nebo 1000 Kč. Poukaz je přenosný a lze jej využít jednorázově k nákupu zboží nebo postupně k několika návštěvám. Dárkový poukaz je v prodeji v cukrárně.

 

Dárkové balíčky dle Vašeho přání

darky

Objednejte si jakoukoli skladbu dárkového zboží pro sváteční příležitosti. Udělejte radost svým blízkým nebo přátelům. Vámi vybrané originální dárečky Vám rádi připravíme do dárkových krabiček nebo balíčků. Nově máme v prodeji velmi atrktivní likéry a zajímavé oleje a octy. Pro gurmány jsme rozšířili sortiment o polotvrdé a tvrdé sýry, značkové trvanlivé uzeniny a různé delikatesy.

 

Nejlepší dárek je víno!

vino jako darek

Chcete poděkovat svým zaměstnancům, obchodním partnerům a zákazníkům nebo věnovat pozornost svým přátelům? Pro každou příležitost a pro každého se hodí dobré víno. Za stejné ceny jako u vinaře ve sklepě Vám připravíme dárkové sady, balíčky i samostatné lahve dle Vašeho výběru a vkusu s logem Vaší firmy nebo jen s osobní vizitkou. Udělejte radost a ještě si uplatněte dárek jako daňový náklad.