VINOTÉKA

VINOTÉKA U KULATÉ

Naše malá vinotéka je nedílnou součástí cukrárny U KULATÉ. Je určena všem, kteří mají rádi dobré víno. V naší vinotéce se zaměřujeme na vína, která zrála na svazích jižní Moravy. Základ naší nabídky tvoří lahvová vína od výrobců, kteří pravidelně sbírají ocenění na velkých domácích i zahraničních soutěžích. Sortiment je doplněn o vína sudová a pro náročnější zákazníky máme připraven výběr z archivních, slámových a ledových vín.

Cukrárna U Kulaté vinotéka réva

Našim zákazníkům nabízíme řadu služeb jako jsou řízené degustace se zkušenými vinaři přímo ve vinných sklepích, sestavení a doporučení vinného menu pro svatby a slavnostní příležitosti. Můžete se zůčastnit i pravidelných řízených degustací, které pořádáme v naše degustačním sklípku.

Cukrárna U Kulaté vinotéka degustace

Samozřejmostí jsou i dárkové krabičky, dřevěné truhly a další vinné příslušenství.

Pro firmy zajistíme dodávky i většího množství vín s vlastními firemními etiketami.

SUDOVÁ VÍNA

Dovážíme kvalitní sudové víno z různých oblastní jižní Moravy od zkušených vinařů střední velikosti. Víno stáčíme do Vámi přinesených lahví nebo máme připraveny PET lahve v objemu 1l, 1,5l a 2l. Na objednávku připravíme i větší množství vína do skleněných lahví nebo demižonů na různé slavnostní příležitosti. Aktuální nabídka se v průběhu výroby a zrání vína mění.

LAHVOVÁ VÍNA

V naší vinotéce najdete široký sortiment lahvových vín od renomovaných moravských vinařů. Skladbu tvoří všechny druhy vín od jakostních, přes přívlastková až po speciální vína jako jsou sekty, portské, slámové a ledové. Najdete zde i vína oceňovaná na nejvýznamnějších domácích i zahraničních soutěžích. Sortiment odrůd i ročníků se v průběhu roku mění a doplňuje, vždy se snažíme nabízet z každé moravské podoblasti alespoň jedno vinařství.