E-SHOP

E-SHOP CUKRÁRNY A VINOTÉKY U KULATÉ

Dorty

Zaměřujeme se hlavně na ovocné a čokoládové dorty, které jsou nyní velmi žádané. Pro výrobu ovocných dortů používáme vždy čerstvé ovoce s odlehčenou náplní a kvalitní šlehačkou. Příchuť dortu přizpůsobíme Vašemu požadavku a Vaší chuti. Na výrobu a zdobení čokoládových dortů používáme pravou belgickou čokoládu.


Zákusky

Nabízíme široký výběr zákusků klasických, tak i odlehčených jogurtových, ovocných, tvarohových vlastní výroby. Klasické zákusky dovážíme od ověřených cukrářek z jižní Moravy. V naší nabídce naleznete i oblíbené minizákusky, vhodné pro různé slavnostní příležitosti .


Olivové oleje

Olivový olej Il Rosone je extra panenský jednodruhový olej a nabízíme jej v různých baleních. Pro mimořádné příležitosti si můžete vybrat ručně zdobený Il Rosone 0,5 l nefiltrovaný v keramickém dárkovém džbánku.
Zvláště nefiltrovaný 100% přírodní olej z BIO produkce vyniká svou výraznou chutí a vůní.


Zmrzlina

Ručně vyráběná zmrzlina ze surovin nejvyšší kvality. Smetanové zmrzliny obsahují pevné kousky čokolády, nugátů, oříšků, mandlí a dalších ingrediencí. Všechny ovocné zmrzliny jsou bez lepkové, mají vysoký podíl ovocných složek a jsou velmi osvěžující s výraznou chutí ovoce. V Nabídce máme vždy 12 druhů zmrzliny z celkem 62 příchutí.


Víno lahvové

V naší vinotéce se snažíme propagovat kvalitní moravská vína, která jsou vyjímečná nejen svými oceněními , ale především svou chutí a výjimečností. Všechna vinařství osobně navštívíme a vína pečlivě vybíráme. Najdete u nás i velmi netradiční a málo známé odrůdy. Přijďte se přesvědčit.


Víno sudové

Ve stálé nabídce pro Vás máme připraveno 8 druhů moravských sudových vín. Vína pro Vás dovážíme od ověřených vinařů a menších vinařství z celé jižní Moravy.


Chlebíčky a obložené mísy

Čerstvé chlebíčky, jednohubky, obložené mísy a další výrobky studené kuchyně ve špičkové kvalitě a za výbornou cenu z vybraných a ověřených surovin v tradičních recepturách. Dodací lhůta na chlebíčky, minichlebíčky, jednohubky, obložené mísy a obložené talíře je standardně 24 hodin od objednání.


Speciality a dárky

V naší vinotéce se snažíme propagovat kvalitní moravská vína, která jsou vyjímečná nejen svými oceněními, ale především svou chutí a výjimečností. Všechna vinařství osobně navštívíme a vína pečlivě vybíráme. Najdete u nás i velmi netradiční a málo známé odrůdy. Přijďte se přesvědčit.